Кошик
92 відгуків
ул. Большая Перспективная д 53 ТЦ "Сільпо" 2 этаж, Кропивницький, Україна
Додати відгук

Запальнички Zippo

Будь-який чоловік буде радий отримати в подарунок запальничку легендарного бренду: стильна річ ніколи не виходить з моди і підкреслює статус свого власника. А якщо чоловік палить, у нього з'явиться зайвий привід частіше згадувати про жінку, яка піднесла йому такий презент.

Яку запальничку подарувати?

Існує величезна різноманітність запальничок. Але вже майже ціле століття найкращою вважається запальничка Zippo. Якщо ви дійсно хочете порадувати чоловіка, подаруйте йому хорошу статусну запальничку - Zippo. Виникає питання - яку Zippo вибрати в якості подарунка?

Вибираючи запальничку, слід враховувати характер чоловіка і його інтереси. Для хлопця відмінно підійде запальничка Zippo, виконана в неформальному стилі, наприклад, із зображенням відомих музикантів, або модель життєрадісного відтінку із забавним написом. Молодий чоловік творчої професії напевно оцінить стильну вузьку модель, запальничку з видами міст або іншу річ c оригінальним дизайном.

Якщо чоловік військовий, то йому доведеться за смаком репліка , якою користувалися солдати під час другої світової. Любителів екстриму й бурхливого життя обрадує річ із зображенням відомої марки мотоцикла або напівоголеної красуні. А запальничка, виконана в класичному стилі, прекрасно підійде бізнесмену або керівнику у великій компанії. Якщо ви вирішили купити запальничку в подарунок чоловікові, але не впевнені щодо його переваг, то з класичним стилем ви точно не помилитеся — він завжди актуальний і подобається кожному.

Знайомому можна подарувати подарунковий набір. Зазвичай чоловіки не купують таке, але будуть з задоволенням використовувати такий комплект. Як варіант, колегам по роботі або друзям буде приємно отримати гарні запальнички в подарунок, прикрашені гравіруванням з їх іменами.

Купити запальничку в подарунок - відмінна ідея!

Навіть некурящий чоловік знайде застосування для такого презенту: йду на риболовлю чи полювання вона стане компактним і дуже зручним засобом для розведення вогню. Крім того, запальничка може бути використана в якості стильного сувеніра. Красиві запальнички у подарунок завжди було вдалим рішенням.

Очевидно, що хороша, люба запальничка у подарунок чоловікові порадує його в будь-якому випадку, незалежно від тематики свята і його ставлення до куріння

Цікаві факти про запальнички Zippo.  На денці всіх виробів проставляється фірмовий штамп з логотипом Zippo. До 1957 року на штампі вказувався номер патенту, а пізніше став друкуватися рік і місяць випуску. До 1966 рік датування позначалася послідовністю точок по обидва боки від логотипу.

З 1966 по 1973 рік замість точкових символів використовувалися вертикальні прямі смуги , а з 1974 по 1981 рік — похилі (/). З 1982-го по червень 1986 року лінії змінюють нахил вліво (\). З липня 1986 року вводиться назва місяця випуску виробу, який зазначався зліва від фірмового знака компанії літерами від A до L, де А відповідає січню, В   лютого, і так далі.

В период с 1986 по 2000 год для обозначений года использовались римские цифры (1986 году соответствует цифра II, соответственно, 2000 году — XVI). С 2001 года используются арабские цифры: 01 — означает 2001 год. Штамп А01 означает, что аксессуар выпущен в январе 2001 года.

С 1988 года компания стала выпускать модели, идентичные первым образцам. Вначале дублировались изделия 1932 года выпуска, чуть позже появились зажигалки 1937 и 1941 годов. Копии можно отличить по современной символике и проставленной дате выпуска.

Как определить дату выпуска по конструкции изделия?

Эту классификацию запомнить будет нелегко, однако можно под рукой иметь «шпаргалку», ели вы хотите приобрести оригинальную зажигалку знаменитой компании. Например, до 1943 года в конструкции изделия были предусмотрены 14 отверстий, инсерт без надписей и полукруглые колесики.

В послевоенных образцах в инсерте появились те же надписи, что и на штампе. С 1947 по 1953 год выпускались изделия с треугольными колесиками с 16 отверстиями. В 1963 году в продаже появились модели с глухими заклепками колесиков.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner