Кошик
92 відгуків
ул. Большая Перспективная д 53 ТЦ "Сільпо" 2 этаж, Кропивницький, Україна
Додати відгук

Ножи Ruike

Історія Ruike почалася приблизно двадцять років тому. Спочатку компанія розробляла та розробляла ножів для інших брендів. Завдяки своєму досвіду та вмінню ретельно працювати над кожною моделлю, Ruike завоювала популярність.

Згодом Ruike почала робити свої власні ножі під власним брендом. В її асортименті на цей момент представлено кілька десятків різних моделей, включно з ножами з фіксованим і складаним клинком, а також багатофункціональні. Кожна модель чудово підходить для різних завдань як у місті, так і на природі.

Однією з головних переваг ножів Ruike є унікальний дизайн, який неможливо сплутати з іншими. Крім того, вони мають оригінальні конструктивні елементи, розроблені та захищені патентами компанії.

Для виготовлення ножів використовуються тільки високоякісні матеріали. Наприклад, клинки виготовляються з неіржавкої сталі Sandvik, а ручки можуть бути виготовлені з неіржавкого металу або легкого композитного матеріалу G10.

Завдяки всім цим перевагам, а також гарантії на п'ять років, ножі Ruike ідеально підходять як для щоденного використання в місті, так і для активного відпочинку на природі.

Історія компанії Ruike розпочалася приблизно 20 років тому. Спочатку ця компанія спеціалізувалася на розробці та дизайні ножів для інших брендів. Завдяки успішним рішенням та ретельній обробці кожної моделі вони змогли завоювати популярність та отримали безцінний досвід у виробництві ножів.

З часом компанія Ruike розпочала виробництво власних ножів під власним брендом. На сьогоднішній день в асортименті цієї компанії представлено кілька десятків різних моделей, серед яких є ножі з фіксованим клинком, складні та багатофункціональні. Кожна модель ідеально підходить для виконання певного ряду завдань у міських умовах або під час походу. Завдяки такому різноманіттю в асортименті даного бренду, ви безумовно зможете знайти для себе найбільш підходящий варіант.

Однією з основних переваг ножів Ruike є оригінальний дизайн кожної моделі, який неможливо сплутати з чимось іншим. До переваг ножів цього бренду також можна віднести наявність оригінальних конструктивних елементів, які були розроблені та запатентовані інженерами Ruike.

Для виготовлення ножів Ruike застосовуються лише високоякісні матеріали, зокрема для створення клинка використовується нержавіюча сталь шведської компанії Sandvik. Накладки на рукоятку можуть бути виконані з нержавіючого металу або легкого композитного матеріалу - G10.

Завдяки всім вищезгаданим перевагам, а також фірмовій 5-річній гарантії, яка діє на кожну модель, ножі Ruike є прекрасним вибором як для щоденного носіння в міських умовах, так і для активного відпочинку на природі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner