Кошик
92 відгуків
ул. Большая Перспективная д 53 ТЦ "Сільпо" 2 этаж, Кропивницький, Україна
Додати відгук

Мультитули Active

Торгова марка Active представляє новинку мультитули з оригінальним дизайном. В основу розробки була закладена мета створити якісні різальні інструменти, які матимуть наддоступну вартість.
Проектування та дизайн моделей відбувається відповідно до сучасних тенденцій ножової індустрії, а у виробництві використовуються сучасні технологічні матеріали — авіаційний алюміній, неіржавка сталь марки 3Cr13MoV тощо.
На сьогодні в асортименті мультититулів Active представлені моделі для міського носіння, а також моделі з  які будуть цікаві мисливцям і туристам.
Торгова марка Active представляє новинку мультитули з оригінальним дизайном. В основу розробки була закладена мета створити якісні ріжучі інструменти, які будуть мати наддоступну вартість. Проектування та дизайн моделей здійснюється відповідно до сучасних тенденцій ножової індустрії, а у виробництві використовуються сучасні технологічні матеріали - авіаційний алюміній, нержавіюча сталь марки 3Cr13MoV і т.д. На сьогоднішній день в асортименті мультититулів Active представлені моделі для міського носіння, а також моделі, які будуть цікаві мисливцям і туристам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner